Ambu Cardiac Care W manekin z programem komputerowym

Dostępność: na zamówienie
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 32 950,00 zł 32950.00
Cena netto: 26 788,62 zł
ilość szt.
Ocena: 5
Kod produktu: 791C-45314

Opis

Ambu Cardiac Care W (Wireless), to zestaw szkoleniowy składający się z manekina (w wersji „cała postać”) i programu komputerowego do analizy resuscytacji krążeniowo-oddechowej i defibrylacji + Ramię Ambu IV Trainer, które umożliwia praktyczną naukę wkłuć dożylnych.

Połączenie z komputerem odbywa się za pomocą łącza bezprzewodowego WLAN lub USB.

System przeznaczony jest do praktycznych szkoleń zespołów reanimacyjnych (lub innego personelu medycznego mającego do czynienia ze stanami zagrożenia życia) z zakresu zaawansowanych zabiegów ratujących życie. Umożliwia on naukę wdrażania algorytmów ACLS w realnym środowisku. Dzięki takim szkoleniom wszystkie błędy i niedoskonałości w koordynacji pracy zespołu ratowników mogą być wykryte i wyeliminowane, dając poszkodowanym większą szansę przeżycia.

Manekin Ambu Cardiac Care występuje wyłącznie w wersji „cała postać”.

Wraz z programem komputerowym Ambu CPR Software i ramieniem Ambu IV Trainer umożliwia naukę: - resuscytacji krążeniowo-oddechowej - realnej defibrylacji - intubacji za pomocą rurek dotchawiczych, masek krtaniowych i Combitube - rozpoznawania zaburzeń rytmu serca - sprawdzania tętna - wkłuć dożylnych

Regulowana sztywność klatki piersiowej pozwala na naukę masażu serca z uwzględnieniem różnic w budowie ciała ratowanych osób. Drogi oddechowe udrażniają się jedynie po prawidłowym odchyleniu głowy.

Zespół wskaźników monitoruje wykonywaną resuscytację: objętość oddechu, wdmuchnięcia powietrza do żołądka, głębokość ugięcia klatki piersiowej oraz poprawność ułożenia rąk.

Programowy symulator przebiegów EKG Ambu ECG Box generuje 26 różnych rytmów serca i dwa artefakty. Przebieg EKG widoczny jest ekranie komputera. Symulator jest w stanie wykryć defibrylację i automatycznie zmienić rytm serca w celu symulowania efektu defibrylacji. Przebiegi EKG mogą być odczytywane za pomocą łyżek defibrylatora lub kabla EKG podłączonego do czterech elektrod EKG znajdujących się na klatce piersiowej manekina. Tętno zgodne z generowanym rytmem serca wyczuwalne jest na tętnicy szyjnej.

Wszystkie parametry resuscytacji i defibrylacji są monitorowane są przez program komputerowy Ambu CPR Software na bieżąco. Dodatkowo instruktor może rejestrować czas wykonania innych czynności związanych z akcją ratowniczą. Na końcu sesji wyświetlane jest podsumowanie w postaci graficznej i numerycznej umożliwiające szybką ocenę wykonania czynności. Podsumowanie zwiera ponadto zarejestrowany zapis EKG.

Nr katalogowy: 284 407 000

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl